Vytvořeno:

Zpět

Lenka dává dárky už před Vánoci! Je to malá Keliška, říká o dceři

Na Instagramu Zahradnická sdílela sérii rozkošných snímků, na nichž si Jasmínka hraje s domečkem. „Ano, je to ten domeček, který byl pod stromeček. Jenže Kelišové nic neunikne a její máma neumí dostatečně dobře schovávat. A je taky trochu měkká. Výsledek je nadšené dítě s domečkem, ve kterém vládne krteček se svou bandou,“ přiznala Zahradnická.


Je zkrátka jasně vidět, že má malá Jasmínka maminku pěkně pod palcem, a ta jí nedokáže nic odepřít. A Zahradnická, známá například ze seriálu Modrý kód nebo Svatby v Benátkách, to pobaveně přiznává:„U nás v domácnosti vládne naprosto s přehledem malá Keliška,“dodala a připojila usměvavého smajlíka. Ostatně kdo by také odolal prosebným dětským očičkům?


Když jsem byla malá, tak jsem snila o domečku pro panenky… a myslím, že rozhodně nejsem jediná,“přiznala a doplnila hashtagy „nepokrytě jí ho kradu“ a „a závidím“.„Tenhle je fakt dokonalý, stěna, kterou proudí světlo, nábytek, který bych chtěla mít doma a neustále ho můžete přestavovat… Domeček dává velký prostor fantazii,“rozplývá se a zdá se, že je skutečně ještě nadšenější než její malá dcerka!Poslední novinky