Vytvořeno:

Zpět

Andrea Růžičková a její kamarádky mají po porodu problémy. Rozhodly se je řešit společně!

Dlouholeté kamarádky, herečky Andrea Růžičková, Lenka Zahradnická a Lída Němečková už mají po šestinedělí a tak se domluvily, že budou chodit společně cvičit. Všechny tři dámy si oblíbily osobního trenéra a výživového poradce Ladislava Zeithamla.

Téměř každá žena po porodu řeší svou postavu. Herečky Andrea Růžičková, Lenka Zahradnická a Lída Němečková se objevují pod dohledem médií a tak chtějí přirozeně dobře vypadat i jako maminky. Lekce s osobním trenérem Láďou si pochvalují, jednak proto, že dělají něco pro sebe, ale i proto, že se společně sejdou a zapomenou na všední mateřské starosti. Herečka a fotografka Andrea Růžičková se netají tím, že jí trápí problematické partie v oblasti stehen.

„Trénink pod vedením Ladislava Zeithamla mi vyhovuje ve všech ohledech. Cvičíme spolu už dlouho, chodila jsem k němu i v těhotenství, dokonce mi byl velkou oporou i při porodu. Teď začínáme po šestinedělí a už po pár hodinách vidím výsledky,“ říká maminka syna Tobiáše.

Herečku Lenku Zahradnickou trápí bolest zad a tak se s Láďou zaměřují hlavně na zpevnění zádového svalstva. „Láďa je skvělý, vždy pozitivně naladěný člověk. Na každou hodinu k němu se těším a když se tu sejdeme s Andrejkou a Lídou, tak tady zažíváme spoustu zábavy,“ říká maminka dcery Jasmínky.

Herečka Lída Němečková by se ráda zbavila poporodních kil, takže se zaměřuje hlavně na oblast břicha a stehen. „Nemám ráda přeplněná studia, kde nevíte, zda cvičíte správně, proto jsem vyhledala služby osobního trenéra a Láďa je moje krevní skupina, cvičení s ním je radost,“ dodává maminka dcery Marušky a partnerka Saši Rašilova.

Každá má jiné cíle, ale všechny se vzájemně podporují pod dohledem osobního trenéra, výživového poradce a dnes už i kamaráda Ladislava Zeithamla. „Svou práci beru jako radost a musím říci, že na každý trénink s holkama se moc těším. Cvičíme spolu už dlouho, ale jako matky jsou o dost zábavnější,“ usmívá se trenér. Novopečené maminky na cvičení oblékly vtipná trička od slovenské herečky Kristíny Farkašové.


Poslední novinky